Мова:

УкраїнськаEnglish

"ЗАРАДИ МАЙБУТНОГО": ЗАПРОШУЄМО НА КОНЦЕРТ КЛАСИЧНОЇ МУЗИКИ ЗА УЧАСТЮ МОЛОДИХ УКРАЇНСЬКИХ ТАЛАНТІВ

Розпочинаємо весну з класичною музикою! У перший день березня запрошуємо на концерт класичної музики із промовистою назвою "Заради майбутнього".  Це особлива подія, адже відбудеться вона в рамках всеукраїнського проєкту, ініційованого благодійним фондом Марії Дідковської «Відкрита музика міста»,  який має на меті підтримати класичну, академічну музику в Україні та молодь, яка її презентує.

Ініціатори проєкту прагнуть дати можливість молодим талантам реалізувати себе в українській академічній музиці. Хмельницька обласна філармонія теж завжди підтримує молодь на нелегкому шляху до розвитку та самовдосконалення, тому вважаємо за честь, що третій концерт "Заради майбутнього" відбудеться саме у нашому залі за участю камерного оркестру філармонії під орудою відомого київського диригента, а також музичного керівника та співініціатора проєкту Андрія Савчука.

Солістами цього вечора будуть студенти-музиканти з Києва та Одеси: Анастасія Яковчук (віолончель), Андрій Коляда (скрипка), Василь Бабухівський (кларнет) та Дар'я Кривушина (фортепіано).

У програмі вечора - твори знаних композиторів-класиків Дмитра Бортнянського, Йозефа Гайдна, Вольфганга Амадея Моцарта та Йогана Мольтера.

Як зауважують організатори, через війну відтік талановитої молоді за кордон набув загрозливих масштабів. Майже 50% студентів творчих вишів сьогодні навчаються онлайн та перебувають поза межами України. Більша частина з них уже паралельно вступила до університетів Європи. Ще частина — готується до вступу. Саме тому зараз всебічна підтримка молоді, що обирає шлях професійного музиканта - це першочергове завдання як меценатів, так і усіх поціновувачів української академічної музики. 

 

Тож запрошуємо усіх 1 березня о 18.00 зробити свій внесок у цей важливий для майбутнього наших молодих талантів проєкт та, водночас, отримати насолоду від прекрасної камерної атмосфери концерту. 

Партнер проєкту - діджитал-видання JetSetter.ua

Квитки на концерт можна придбати у касі філармонії (т.79-44-74) або на karabas.com/