Мова:

УкраїнськаEnglish

Швейцарські гастролі Хмельницького симфонічного оркестру!

Новими звершеннями у міжнародній мистецькій співпраці позначилася цьогорічна музична весна для Хмельницької обласної філармонії.

 

На запрошення Посольства України в Швейцарській конфедерації та Князівстві Ліхтенштейн, за сприяння Хмельницької обласної державної адміністрації гастрольну подорож до Швейцарії здійснив наш Академічний симфонічний оркестр.

 

18 травня у місті Кайстен відбувся концерт за участі хмельницьких артистів, які з великим успіхом представили програму під орудою швейцарського диригента Марко Мюллера.

 

Марко Мюллер давно співпрацює з нашими музикантами. Так, у 2015 році за його ініціативи камерний оркестр відвідав з концертною програмою місто Ольтен, а згодом до нас завітав й колектив швейцарських колег; також за його участі функціонують Міжнародні майстер-класи для диригентів та Оркестрова Академія молодих музикантів, що були організовані філармонією спільно із знаними маестро України та Швейцарії.

 

В концертній програмі були представлені відомі сторінки кіномузики. Це саундтреки з культових фільмів «Форест Гамп», «Список Шиндлера», «Парк Юрського періоду», «Вестсайдська історія», популярного мультфільму «Крижане серце» та багатьох інших стрічок. Солістами вечора виступили заслужена артистка України Ольга Малик та блискуча вокалістка Дарья Сохрякова.

 

Особливо приємно, що поряд з щирими емоційними відгуками публіки, виступ оркестру став резонансною подією у швейцарській пресі. Особистий візит на концерт Посла України Артема Рибченка реалізував плідний діалог із очільницею Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації Іриною Труновою. В його ході були окреслені перспективи україно-швейцарських мистецьких взаємин на 2020-2021 роки.

 

Вітаємо музикантів із успішним виступом, бажаємо великого натхнення і нових творчих злетів!