Мова:

УкраїнськаEnglish

Оперета "Гуцулка Ксеня" Я. Барнича у Кам'янці-Подільському!

м. Кам'янець-Подільський, Міський Будинок Культури, початок о 18:00

«Гуцулко Ксеню, я тобі на трембіті лиш одній в цілім світі розкажу про любов…». Версій цієї пісні є безліч, як і версій того, хто її написав. Та хоч одну одну з них чув, напевно,  кожен.

Оперета «Гуцулка Ксеня» була написана за мотивами однойменної пісні у 1938 році. Автором музики та лібрето виступив сам Ярослав Барнич, який подарував світу вражаючу мелодраматичну історію у стилі «українського танго».

Сюжет розповідає історію українських емігрантів, які у 1939 році приїжджають із США до Ворохти, аби знайти молодому хлопцю наречену в Карпатах. Хлопець непростий: дід заповів йому мільйон доларів, але за умови, що той знайде на батьківщині "свідому українку". 

За сюжетом до Ворохти у 1939 році приїжджають з США українські емігранти, для того, щоб знайти молодому хлопцю наречену в Карпатах. Проте їх наміри не такі й прозорі. Дід заповідав йому мільйон доларів, але з умовою, що він повинен собі знайти на історичній батьківщині «свідому українку». У полоні прекрасної музики, сплетінь захопливого сюжету та блискучої гри артистів філармонії оперета здивує своєю сучасністю та простотою, близьким і зрозумілим українським контекстом, в якому кожен із присутніх у повній мірі відчує себе справжнім учасником цієї неймовірної феєрії.

 

Участь беруть: 

  • Академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії
  • Хор і балет Академічного ансамблю пісні і танцю "Козаки Поділля"
  • Солісти Хмельницької обласної філармонії

 

Диригент-постановник - Олександр Драган

Режисер-постановник - Богдана Латчук

Хормейстер - Катерина Дробіт 

Концертмейстер - Мирослава Слєсар 

Балетмейстер-постановник - Олена Єфімчук 

Художники-постановники - Олена Янчук та Ірина Соломко-Міхальська.