ПОРЯДОК ВИСТУПІВ УЧАСНИКІВ (завантажити)  

Вітаємо!!!

Ми раді повідомити, що за рішенням журі Ви проходите до Другого туру Міжнародного конкурсу скрипалів “ProArt – 2018” у м. Хмельницькому.

Група "Дебют" (до 11 років):

1. Безусова Олександра – Bezusova Oleksandra 2. Геращенкова Люсьєна – Gerashchenkova Lyusiena 3. Гриневич Анастасия – Grinevich Anastasia 4. Клєткіна Катерина – Kletkina Kateryna 5. Мартинова Анастасія – Martynova Anastasia 6. Ожередова Каміла – Ozheredova Kamila 7. Пухальська Христина – Pukhalska Khrystyna 8. Семчишин Галина – Semchyshyn Galyna 9. Слатвинська Христина – Slatvinska Khrystyna 10. Слупко Валерія – Slupko Valeria 11. Ясінський Ной – Yasinskyy Noah

Молодша група (12-14 років):

1. Бойченко Тимфій – Boychenko Tymofyi 2. Брюхіна Катерина – Brukhina Katerina 3. Герасименко Лана – Gerasymenko Lana 4. Геращенкова Тетяна – Gerashchenkova Tetiana 5. Гнатів Софія – Hnativ Sofiia 6. Зубенко Єлизавета – Zubenko Yelisaveta 7. Іванова Анна – Ivanova Anna 8. Левін Міхаель - Lewin Michael 9. Паламарюк Даніела – Palamaryuk Daniela 10. Сагін Марк – Sagin Mark 11. Тімофєєв Василь – Timofieiev Vasyl 12. Туйчина Ольга – Tuichyna Olga 13. Удовиченко Іван – Udovychenko Ivan 14. Хмара Олександра – Khmara Oleksandra 15. Цимбрикевич Діана – Tsymbryckevych Diana 16. Ясінський Давид – Yasynskyy David

Середня група (15-17 років):

1. Агафонов Олександр – Agafonov Oleksandr 2. Бутринська Оксана – Butrynska Oksana 3. Гаврилюк Микола – Havriluk Mykola 4. Гоноболін Даніїл – Gonobolin Danyil 5. Дацюк Леонід – Datsiuk Leonid 6. Клінкова Світлана – Klinkova Svitlana 7. Лукинюк Маркіян – Lukinyuk Markiyan 8. Мазурук Владислав – Mazuruk Vladyslav 9. Рибак Анастасія – Rybak Anastasiia 10. Чухарева Марія – Chukhareva Mariya 11. Шпік Остап – Shpik Ostap 12. Щербина Мирослава – Shcherbyna Myroslava

Старша група (18-25 років):

1. Гут Богдана - Gut Bogdana 2. Коляда Наталія – Koliada Natalia 3. Коломиєць Марта – Kolomyyets Marta 4. Шалига Богдан – Shalyga Bogdan 5. Юзюк Анисія – Yuzyuk Anysiia

 

• Обов’язковий твір чилійського композитора, члена журі конкурсу, Бориса Альварадо

 

 

• Compulsory music piece of Chilean composer, jury member, Boris Alvarado