Мова:

УкраїнськаEnglish

Концерт на підтримку ЗСУ. Все буде Україна!

 

ВХІД ВІЛЬНИЙ

 

22 травня о 17.00 у Хмельницьку обласну філармонію, на підтримку ЗСУ та постраждалих від війни, запрошує талановитий піаніст Андрій Кутасевич (м.Київ)


 

У програмі: твори західноєвропейської та української класики

 

Андрій Кутасевич

Освіту здобув у Київській середній спеціальній музичній школі імені М. В Лисенка (фортепіанний відділ, клас Даніїла Юделевича, рік випуску 1991) та в Національній музичній академії України імені П. І. Чайковського (фортепіанний факультет, клас проф. Всеволода Воробйова, рік випуску 1996). У 1999 р. закінчив асистентуру-стажування при НМАУ ім. П. І. Чайковського.

У 1993 р. займався на Міжнародних майстер-курсах (м. Цюріх, Швейцарія) у видатного австрійського піаніста Рудольфа Бухбіндера.

Володар II премії Міжнародного конкурсу імені В. А. Моцарта у м. Брюгге в рамках Міжнародного музичного фестивалю van Vlaanderen Brugge (Бельгія, 1992 р.); призер і дипломант Міжнародного конкурсу імені М. В. Лисенка в Києві (1997 р., 2002 р.).

Виступає із сольними концертними програмами, у складі камерних ансамблів та в супроводі оркестру. Брав участь в українських та міжнародних музичних фестивалях. Здійснив низку записів творів світової та української фортепіанної класики у фонд Українського радіо.

Виконавську діяльність поєднує з викладацькою: із 1999 р. працює на кафедрі спеціального фортепіано НМАУ ім. П. І. Чайковського, із 2011 р. на посаді доцента.

 

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: Facebook / Instagram YouTube-каналі