Мова:

УкраїнськаEnglish

"Львівське фортепіанне тріо": Наталія Ревакович, Катерина Потеряєва, Ольга Шутко!

 

17 травня, неділя, початок о 17:00

ЛЬВІВСЬКЕ ФОРТЕПІАННЕ ТРІО у складі:

Наталії Ревакович (фортепіано)

Катерини Потеряєвої (срипка)

Ольги Шутко (віолончель)

 

ЛЬВІВСЬКЕ ФОРТЕПІАННЕ ТРІО працює з 1999 року. Ініціатором його створення і діяльності є Наталія Ревакович, піаністка родом зі Львова, яка з початку 90-х років проживає у Варшаві. Учасницями ансамблю є також дві сьогоднішні львів’янки – Катерина Потеряєва (скрипка) і Ольга Шутко (віолончель). Окрім світової класики ансамбль виконує українську музику, пропагуючи зокрема творчість львівського композитора Василя Барвінського. В репертуарі ансамблю твори Л.В. Бетховена, Ф. Шопена,Ф. Шуберта, Ф. Мендельсона, А. Дворжака, М. Глінки,  М. Скорика, Є.Станковича, З. Альмаші.

 

Наталія Ревакович - закінчила з відзнакою Львівську Музичну Консерваторію імені М. Лисенка у класі фортепіано Ольги Качевої та органу Самуїла Дайча. Свої піаністичні вміння вдосконалювала під керівництвом Володимира Віардо. Ще під час навчання в консерваторії займалася камерною музикою виступаючи зі знаменитою українською скрипалькою, професором Лідією Шутко. У 1990 році вона виїхала до Польщі, де продовжила свою концертну діяльність як солістка і камералістка. Виступала з симфонічними оркестрами в Україні та Польщі. З варшавським ансамблем – Фортепіанним тріо "Con Fuoco" записала на компакт-диск  музично-поетичну програму "Паризький салон Фредерика" за участю польського актора Кшиштофа Кольбергера. Займається також педагогікою – веде клас фортепіано в Державному музичному училищі №1 у Варшаві. У 2013 році отримала звання кандидата мистецтвознавства в Музичній Академії імені К. Липинського у Вроцлаві.

Катерина Потеряєва - народилася у Львові та отримала музичну освіту, спочатку закінчивши Музичну спеціальну школу імені С. Крушельницької, а потім отримала диплом з відзнакою в Музичній Академії імені М. Лисенка в класі професора Георгія Павлія та Орести Когут. Вже під час навчання проявила велику виконавську активність, отримуючи нагороди та відзнаки на міжнародних та всеукраїнських музичних конкурсах. Брала участь у багатьох музичних фестивалях в Україні та за кордоном. Проводить активну музичну діяльність як солістка та камералістка. Від 2013 року є артисткою Симфонічного оркестру INSO. У 2016-17 роках була солісткою та концертмейстером в Berging International Symphony Orchestra під час концертного туру в Китаї. Виступала в Німеччині, Австрії, Італії, Іспанії, Франції, Швейцарії та Росії.

Ольга Шутко - народилася на півдні України. Навчалась в музичній школі імені Майбороди в Запоріжжі, згодом у Національній Музичній Академії України в Києві, а також у Паризькій консерваторії. Вона лауреат музичних конкурсів у Херсоні (Україна), Києві, Кальтанісетті (Італія) та Відні. У 1999 році стала концертмейстером групи віолончелістів у Камерному ансамблі "Київські солісти". В даний час проживає у Львові. Виступає як солістка та камералістка, зокрема в дуеті зі своїм чоловіком – скрипалем Остапом Шутко. Грала з більшістю українських симфонічних оркестрів. Брала участь в музичних фестивалях «Віртуози» і «Контрасти» у Львові, «Два дні і дві ночі» в Одесі, «Форум молодої музики» в Києві. Є співзасновником групи U-trio. Її надбання включають компакт-диски, записи для українського радіо та телебачення, виступи у Польщі, Італії, Франції, Росії, Австрії та Японії.

 

 У програмі:

Л.В. Бетховен – Фортепіанне тріо ре-мажор тв. 70 №1

М. Скорик – Речитативи і рондо

В. Барвінський – Фортепіанне тріо ля-мінор