Мова:

УкраїнськаEnglish

Концерт органної музики: Вероніка СТРУК (орган), Юлія ТЕРЕЩУК (сопрано).

 

01 лютого, субота, початок о 17:00.

КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ МУЗИКИ

ВЕРОНІКА СТРУК - головна органістка Собору Святого Павла у м. Одеса

ЮЛІЯ ТЕРЕЩУК - сопрано, лауреат Міжнародних конкурсів, солістка Одеського Національного Академічного Театру Опери та Балету

 

Вероніка Струк закінчила з відзнакою Одеську диригентсько-хорову школу по класу фортепіано, композиції і хорового диригування, Одеське державне музичне училище імені К.Ф. Данькевича за фахом «фортепіано» у Д. Пашковского і Одеську державну консерваторію імені А.В. Нежданової по класах «фортепіано» (клас професора І. Сухомлінова), «концертмейстерство» (клас О. Мельник), «камерний ансамбль» (клас В. Іваніцкої, Н. Карауловского). Факультативно відвідувала клас органа В. Рубахи. 
У 1996-1999 рр. відвідувала майстер-класи Дж. Бернса і Л. Стайна – учня А. Шонберга і експерта Другої Віденської школи в Музичній академії м. Райнстерг. Одночасно займалась з органістом кірхи Cв. Лауренціу Г. Грошем. Двічі була стипендіатом Міністерства закордонних справ Німеччини, а також стипендіатом засновників журналу «Die Zeit».
У 2000-2001 роках працювала в Одеській хореографічній школі, школі «Костанді», педагогічному та хореографічному училищах, в Південноукраїнському педагогічному університеті імені Ушинського, співпрацювала з Камерним оркестром Одеської обласної філармонії (художній керівник і диригент, заслужений артист України І. Шаврук).
З 2000 року працювала концертмейстером балетної, потім – оперної трупи Одеського Національного Академічного Театру Опери та Балету. З 2000 року стала органісткою євангелічно-лютеранської церкви Св. Павла. З 2001 по 2003 роки вивчала теологію у доктора М. Хука. У 2004 році стажувалася в м. Сібіу (Румунія) в Німецькому університеті, як органістка, у проф. У. Філіппі, а також вивчала лютеранський хоровий спів і теологію у проф. К. Філіппі. З того ж року є керівником музичного семінару для музикантів лютеранських церков України, а також музичним консультантом для предикатів і вікаріїв НЄЛЦУ.
З 2010 року за підтримки керівництва НЄЛЦУ заснувала недільні органні концерти в кірсі Св. Павла. 2011 року є співзасновником і арт-директором щорічних органних фестивалів «Органне літо в Одесі».

Як органістка веде активну концертну діяльність в Україні та за її межами (Німеччина, Румунія, Польща, Молдова, Росія), учасниця національних і зарубіжних фестивалів духовної музики.

 

Юлія Терещук закінчила Хмельницьке музичне училище імені Владислава Заремби по класу хорового диригування, Одеську національну музичну академію імені А.В. Нежданової (кафедра сольного співу, клас професора, академіка, народної артистки України Галини Поліванової) і музично-виконавську аспірантуру при ОНМА (творчий керівник - Галина Поліванова).

З 2007 року працює солісткою опери в трупі Одеського Національного Академічного Театру Опери і Балету, з 2019 року - провідний майстер сцени.

 

У програмі твори Й.С. Баха, Дж. Каччіні, Ф. Мендельсона, Й. Райнбергера, Ж. Массне, І. Соневицького, Ф. Рончковського.

 

Квитки у касі філармонії!