Мова:

УкраїнськаEnglish

Камерний оркестр та дует Rulla Voita в рамках фестивалю "Хмельницький КамерФест"

     

 

ЗА ПІДТРИМКИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕКСАНДРА СИМЧИШИНА, ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

23 жовтня о 17.00 Хмельницька обласна філармонія щиро запрошує всіх на концерт  в рамках фестивалю "Хмельницький КамерФест"!

 

Участь беруть:

 

Камерний оркестр – художній керівник та головний диригент  Тарас Мартиник

Дует Rulla Voita в складі Олександри Васильєвої (скрипка) та Дмитра Ульянова (вібрафон)

 

Програма:

Й. С. Бах — Арія з оркестрової сюїти №3 D-dur (транскрипція для вібрафона, скрипки, альта, віолончелі та контрабаса Rulla Voita)

Й. С. Бах - Увертюра з оркестрової сюїти №3

Й. С. Бах — Концерт для двох скрипок d-moll BWV 1043 (транскрипція для скрипки та вібрафона Rulla Voita)

А. П’яццолла / Л. Десятников — «Primavera» з циклу «Чотири пори року в Буенос-Айресі» (транскрипція для скрипки, вібрафона та камерного оркестру Rulla Voita)

А. Ромеро - «Fuga con Pajarillo»

А. П’яццолла — “Milonga del angel” (ар. для скрипки, вібрафона, віолончелі та контрабаса — В. Філонова та Rulla Voita)

A. П’яццолла — «Фуга та містеріо» (ар. для скрипки, вібрафона та камерного оркестру — А. Рахманіна)

 

«Rulla Voita» – це дует артистів Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України, скрипальки Олександри Васильєвої та перкусіоніста Дмитра Ульянова.

Дует «Rulla Voita» виник навесні 2018 року і має цікаву історію появи. Так, першим виступом було соло музикантів у супроводі оркестру в одному із концертів фестивалю «Київські літні музичні вечори». Несподівано для «Rulla Voita», цей момент став успішним стартом самостійного концертного життя ансамблю. І це – абсолютно природно. Адже, магія тембрів – погодьтеся, досить незвичного поєднання вібрафону чи марімби зі скрипкою – зачаровує від перших звуків!

Наступним кроком, який остаточно зафіксував сценічне життя «Rulla Voita», була співпраця зі знаною українською композиторкою Вікторією Польовою. В січні 2019 року, під час авторського концерту композиторки, саме «Rulla Voita» виконали київські прем’єри тих творів, які Вікторія написала для скрипки та вібрафону чи марімби із присвятою Гідону Кремеру та Андрію Пушкарьову. Відтоді, репертуар дуету розширюється і поповнюється, зокрема, й власними перекладеннями «Rulla Voita».

 

Мартиник Тарас - головний диригент камерного оркестру Хмельницької обласної філармонії, диригент академічного симфонічного оркестру Хмельницької обласної філармонії. 
Мартиник Т.П. народився 11 серпня 1982 року в місті Новояворівськ Львівської області.
Музичну освіту розпочав у 10-річному віці, навчаючись грі на кларнеті. У 1997-2001 рр. навчався у Львівському державному музичному училищі ім. С. Людкевича по класу кларнета (педагог Мирон Мар’яш), а також по класу диригування (педагог Дарина Стефанишин). У 2001 році вступив на факультет оперно - симфонічного диригування до Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка (клас доцента Зінаїди Остафійчук), яку закінчив у 2008 році. За роки навчання в музичній академії працював асистентом диригента студентського симфонічного оркестру, а також брав активну концертну участь з симфонічними оркестрами Львівського оперного театру та балету ім. С. Крушельницької та Львівської обласної філармонії. 
З вересня 2008 по 2014 р. працював у Донецькому національному академічному театрі опери та балету ім. А. Солов'яненка на посаді диригента.
У зв’язку із військовою ситуацією в Донецьку у 2014 році був змушений залишити роботу в театрі та переїхати.
З 2014 року працює у Хмельницькій обласній філармонії головним диригентом камерного та диригентом симфонічного оркестру. Є розбудовником оперного мистецтва у місті Хмельницькому та ініціатором постановки опер на сцені міської філармонії. Виступив диригентом-постановником опери Дж. Пуччіні «Тоска», Ю. Мейтуса «Украдене щастя», К. Данькевича «Назар Стодоля», «Богдан Хмельницький», Г. Майбороди «Ярослав Мудрий», оперети Й. Штрауса «Летюча миша» та кантати К. Орфа «Карміна Бурана», балети П. Чайковського «Лускунчик», та «Лебедине озеро».
А також у його репертуарі й інші опери, балети, оперети, симфонічні та камерні твори.

Вхід тільки у захисних масках!

Квитки у касі філармонії, тел. 79-44-74

Музичний абонемент діє!

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: Facebook / Instagram YouTube-каналі