Мова:

УкраїнськаEnglish

Олена Удрас (орган, м. Одеса), Макс Швіммер (саксофон, США)

07 серпня, середа, початок о 18:30

ОРГАН І САКСОФОН

 

ОЛЕНА УДРАС (орган, м. Одеса)

МАКС ШВІММЕР (саксофон, США)

 

Олена Удрас – закінчила Одеську державну консерваторію імені А.В. Нежданової в 1989 році, клас професора А.Б. Зелінського. Працює концертмейстером кафедри сольного співу. Проходила курс майстер-класів у німецького органіста Хольгера Херінга (Берлін, Німеччина). Веде активну концертну діяльність. Грала органні концерти у Потсдамі, Бранденбурзі, Магдебурзі, Вільденбрухе, Вердері (Німеччина), в Дніпропетровську, Києві, Львові, Бердянську, Летичеві, Кам’янці-Подільському (Україна), в Курську (Росія). В Одесі грає постійно концертні програми для органу соло і за участю солістів у лютеранському соборі Св. Павла і реформатської пресвітеріанської церкви. Грала органні концерти з камерним оркестром п/у І.Л. Шаврука, з хором п/у Н.Г. Заболотної, а також з солістами О. Ріхтер (сопрано). О. Вишневської (меццо-сопрано), А. Кулієвої (сопрано), Е. Стаховської (сопрано), А. Поліхроніді (меццо-сопрано), Є. Немченко (меццо-сопрано), В. Козаковим (віолончель), А. Дідик (віолончель), І. Борухом (труба), А. Суханової (флейта), В. Дзісюк (флейта), А. Степанової (саксофон), Е. Гудіной (флейта) та ін.

Гастролювала в Іспанії в складі симфонічного оркестру. Грала в Одеській філармонії «Stabat Mater» з камерним оркестром І.Шаврука (меццо-сопрано О. Вішневська) і концертну програму «Вівальді, браво!» з О. Ріхтер. Є автором органних творів «Пісня дельфіна», «Дорога», «Над гірськими вершинами», Прелюдії, Фантазії, Органного триптиха, та ін, а також для органу з солістами: «Сонет» на вірши Ш. Бодлера (для сопрано, віолончелі, флейти або саксофона, і органу), «Молитва» (сл. О. Удрас, для сопрано, меццо-сопрано, двох віолончелей та органа), «Покаяння» (для сопрано, меццо-сопрано, двох віолончелей та органа), «Ave Maria» (для меццо-сопрано, віолончелі та органу), а також автор музики для фільму «Поза грою». Є автором органних транскрипцій. Написала роботу «Традиції високого вокалу і творчість Ф. Шопена» і виступала на сьомий Міжнародної науково-практичної конференції. Учасник багатьох Міжнародних органних фестивалів.

 

Макс Швіммер –  засновник  Asylum Quartet, з яким він виступав у Boston Athenaeum, Ньюпортському музичному фестивалі та на Міжнародному фестивалі мистецтв та ідей. Квартет отримав Гран-прі на Міжнародному конкурсі ансамблю камерної музики 2014 року в Бостоні. Макс працював з більш ніж 2500 студентів «один на один». У 2018 році він очолював програму Інструментальної музики під час першого сезону Академії творчості мистецтв у Пенсільванії. Макс робить багато аранжувань для саксофона, має ступінь магістра музики в Школі Хартта при Університеті Хартфорда, де навчався у Керрі Коффман. 

 

У програмі концерту: твори Е. Чайлдса, К.О'Ріордана, В. Петралі, Е. Боцца, Л. В'єрна, Ж. Матітіа, Е Торреса, А. Брукнера, М. Тарівердієва, Ф. Мендельсона, Й. Райнбергера, В. Монті, З. Карл-Елерта, С. Нічіфора. 

 

 

Квитки у касі філармонії, тел. 79-44-74

Музичний абонемент діє!