Мова:

УкраїнськаEnglish

Концерт органної та камерної музики

16 лютого , четвер, початок о 18:30

КОНЦЕРТ ОРГАННОЇ ТА КАМЕРНОЇ МУЗИКИ

 

Заслужена артистка України НАТАЛІЯ МОЛДОВАН (орган)

Заслужена артистка України ОЛЕНА ЛЕОНОВА (сопрано)

Лауреат міжнародних конкурсів ПАВЛО РЕДЬКО (труба)

 

Наталія Молдован закінчила Хмельницьке музичне училище імені В. Заремби, Київську державну консерваторію імені П.І. Чайковського (фортепіанний факультет, клас проф. В.М. Воробйова) та заняття по спеціальності органу у А.М. Котляревського. Згодом завершила асистентуру-стажування Національної музичної академії по класу органу.

Наталія Молдован працює солісткою-органісткою Хмельницької обласної філармонії з 1992 року. За час роботи зарекомендувала себе висококваліфікованим обдарованим музикантом. Прониклива музичність, майстерність, поєднані з артистизмом і темпераментом, завжди викликають у слухачів відповідне почуття.

Концертний репертуар солістки: від композиторів добахівської пори, епохи бароко, класицизму, романтизму до композиторів ХХ століття. 

Чільне місце в програмі органістки займають твори українських композиторів. Нагороджувалась відзнаками обласного і республіканського рівнів. Є лауреатом обласної премії імені В. Заремби. У 2005 році Наталія Молдован нагороджена Почесною грамотою Верховної ради України, а у 2009 році удостоєна почесного звання «Заслужена артистка України».

Наталія Молдован брала участь у міжнародних фестивалях органної музики у Києві, Чернівцях, Сумах, Мінську, Кам’янці-Подільському, багато гастролює по Україні та за її межами. Брала участь у міжнародних майстер-класах для органістів: у професорів Ф. Лінди (Словаччина) та Й. Труммера (Австрія). У програмі концерту: твори Ф. Мендельсона, М. Регера, А. Калниньш, Дж. Каччіні, Е. Пассіні

 

Квитки у касі філармонії, тел. 79-44-74

Музичний абонемент діє!