Мова:

УкраїнськаEnglish

Літній вечір з органом: Наталія Молдован (орган), Анна Попова (меццо-сопрано)

 

 

14 липня, неділя, початок о 17:00

ЛІТНІЙ ВЕЧІР З ОРГАНОМ

Заслужена артистка України НАТАЛІЯ МОЛДОВАН (орган)

Лауреат міжнародних конкурсів АННА ПОПОВА (меццо-сопрано)

 

Наталія Молдован закінчила Хмельницьке музичне училище імені В. Заремби, Київську державну консерваторію імені П.І. Чайковського (фортепіанний факультет, клас проф. В.М. Воробйова) та заняття по спеціальності органу у А.М. Котляревського. Згодом завершила асистентуру-стажування Національної музичної академії по класу органу.

Наталія Молдован працює солісткою-органісткою Хмельницької обласної філармонії з 1992 року. За час роботи зарекомендувала себе висококваліфікованим обдарованим музикантом. Прониклива музичність, майстерність, поєднані з артистизмом і темпераментом, завжди викликають у слухачів відповідне почуття.

Концертний репертуар солістки: від композиторів добахівської пори, епохи бароко, класицизму, романтизму до композиторів ХХ століття. 

Чільне місце в програмі органістки займають твори українських композиторів. Нагороджувалась відзнаками обласного і республіканського рівнів. Є лауреатом обласної премії імені В. Заремби. У 2005 році Наталія Молдован нагороджена Почесною грамотою Верховної ради України, а у 2009 році удостоєна почесного звання «Заслужена артистка України».

Наталія Молдован брала участь у міжнародних фестивалях органної музики у Києві, Чернівцях, Сумах, Мінську, Кам’янці-Подільському, багато гастролює по Україні та за її межами. Брала участь у міжнародних майстер-класах для органістів: у професорів Ф. Лінди (Словаччина) та Й. Труммера (Австрія). У програмі концерту: твори Ф. Мендельсона, М. Регера, А. Калниньш, Дж. Каччіні, Е. Пассіні

 

Анна Попова - лауреат Всеукраїнського конкурсу. З відзнакою закінчила Донецьку Державну Музичну Академію імені С. Прокоф`єва по класу академічний спів (клас Народної артистки України, професора, зав. кафедри Колесник Раїси Самсонівни).

Анна Попова — лауреат I премії та володарка Гран- Прі Всеукраїнського конкурсу вокальної та диригентської майстерності (категорія - академічний спів), м Ніжин.

З 2008 по 2015 роки працювала у Донецькому Національному академічному театрі опери та балету імені А. Солов`яненка. У 2009 році брала участь в міжнародному проекті «Бахівська академія», м. Донецьк. У 2012 році брала участь у майстер-класах гільдії концертмейстерів м. Москва. У 2013 році виконувала оперні партії (Лю в опері “Турандот” Дж. Пуччіні, Мерседес в опері “Кармен” Дж. Бізе) на провідних сценах Іспанії. А також брала участь у Гала-коцерті оперного фестивалю в м. Марбелья (Іспанія).

Брала участь у концертах оперної музики в багатьох містах України: Чернігів, Київ, Донецьк, Хмельницький та інші. У 2018 році брала участь у фестивалі "Open Air Fest" у м. Хмельницький. А також на сцені Хмельницької обласної філармонії заспівала партію Соломії в опері “Богдан Хмельницький” К. Данькевича.

В репертуарі солістки оперні партії: П. І. Чайковський, партія Тетяни з опери «Євгеній Онєгін»; Дж. Пуччіні, партія Лю з опери «Турандот»; Дж. Пуччіні, партія Тоски з опери «Тоска»; Дж. Бізе, партія Мерседес з опери «Кармен»; Дж. Верді, партія Флори з опери «Травіата»; Дж. Верді, партія Великої Жриці з опери «Аїда»; К. Данькевич, партія Соломії з опери "Богдан Хмельницький"; В. А. Моцарт, партія Третьої Дами з опери "Чарівна флейта"; В. А. Моцарт, партія Донни Анни з опери "Дон Жуан", В. А. Моцарт, партія Меццо-сопрано в «Requiem»; Є. Станкович, партія Сопрано в "Opera Rustica".

 

 

Квитки у касі філармонії, тел. 79-44-74

Музичний абонемент діє!