Мова:

УкраїнськаEnglish

ОНЛАЙН-концерт: Наталія Молдован (орган) та Ольга Малик (скрипка)

 

28 травня, четвер, початок о 18:30

ОНЛАЙН: Facebook / Instagram

 

ВЕЧІР ОРГАННОЇ ТА КАМЕРНОЇ МУЗИКИ

Наталія Молдован (орган)

Ольга Малик (скрипка)

 

Заслужена артистка України Наталія Молдован

Після закінчення музичної школи у м. Старокостянтинові Хмельницької області продовжила навчання у Хмельницькому музичному училищі імені В. Заремби на фортепіанному та теоретичному відділенні. Закінчила навчання з відзнакою і у 1976 році вступила до Київської державної консерваторії імені П.І. Чайковського на фортепіанний факультет, клас проф. В.М. Воробйова, одночасно розпочавши відвідувати заняття по спеціальності органу у А.М. Котляревського.

Згодом завершила асистентуру-стажування Національної музичної академії по класу органу. Наталія Молдован працює солісткою-органісткою Хмельницької обласної філармонії з 1992 року. За час роботи зарекомендувала себе висококваліфікованим обдарованим музикантом.

Концертний репертуар солістки: від композиторів добахівської пори, епохи бароко, класицизму, романтизму до композиторів ХХ століття. Чільне місце в програмі органістки займають твори українських композиторів.

Нагороджувалась відзнаками обласного і республіканського рівнів. Є лауреатом обласної премії імені В. Заремби. У 2005 році Наталія Молдован нагороджена Почесною грамотою Верховної ради України, а у 2009 році удостоєна почесного звання «Заслужена артистка України». Наталія Молдован брала участь у міжнародних фестивалях органної музики у Києві, Чернівцях, Сумах, Мінську, Кам’янці-Подільському, багато гастролює по Україні та за її межами. Брала участь у міжнародних майстер-класах для органістів: у професорів Ф. Лінди (Словаччина) та Й. Труммера (Австрія).

 

Заслужена артистка України Ольга Малик

Випускниця Львівської Національної музичної академії імені М. Лисенка, солістка-інструменталістка (скрипка) Хмельницької обласної філармонії 

Ольга Малик володіє високим рівнем музично-виконавської культури.

Гра скрипальки відзначається своєю ясністю, чистотою, виразністю, досягненням художньої краси через простоту і природність вираження. Артистка глибоко відчуває поетичний зміст виконуваної музики, її форму і логіку розвитку. Грає чуттєво, щиро, ненав’язливо.

В репертуарі твори світової і вітчизняної класики, музичні твори сучасних авторів. Ользі Малик властива висока самоорганізованість, ентузіазм та відданість справі – постійно демонструє вражаючий ріст творчого доробку.

Постійно виступає як солістка з Камерним та Академічним симфонічним оркестрами Хмельницької обласної філармонії, є учасницею багатьох Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів: «Два дні та дві ночі» (м. Одеса), «Контрасти» (м. Львів), «Фестиваль давньої музики» (м. Тарнув, Польща), «Хмельницкий камер фест» (м. Хмельницький), «Київ мюзік фест» (м. Київ), "Буковинський листопад" (м. Чернівці), "Прикарпатська весна" (м. Івано-Франківськ) та інші.

Лауреат ХІ Міжнародного фестивалю-конкурсу «Muzica Classica» (Росія, 2013 р.), учасниця камерного ансамблю «Flautando», до складу якого увійшли лауреати Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів-конкурсів Тарас Малик та Максим Заводний, а також струнного квінтету "Perfetto", до якого увійшли концертмейстери струнних груп Академічного симфонічного оркестру.