Мова:

УкраїнськаEnglish

"VirDUOso": Михайло Вігула (гітара) та Даніел Сурашенко (блокфлейта).

29 лютого, субота, початок о 17:00.

В РАМКАХ ХІ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ КАМЕРНОЇ МУЗИКИ

 

"VIRDUOSO":

Михайло ВІГУЛА (гітара, Угорщина-Україна)

Даніел СУРАШЕНКО (блокфлейта, Угорщина). 

 

Ансамбль «VirDuoso» - це блискуче поєднання двох віртуозів на своїx музичних інструментах. Особливість дуету полягає в поєднанні творів епохи Барокко з виконавським стилем сьогодення та сучасним розуміння музики, що є доступним широкому колу слухачів. Концерт-перфоманс наповнений енергією звучання, динамікою виконавства та різнохарактерностю музичних фарб.

 

Сурашенко Даніел (блокфлейта, Угорщина) – володар світового рекорду Гінесса на найдовший сольний концерт у світі (24 години); Посол Доброї волі та Миру; переможець та лауреат конкурсів та фестивалів.

 

Михайло Вігула (гітара, Угорщина/Україна) – володар премії PRO CULTURA MINORITATUM HUNGARIEA 2015 року; володар почесного ордену Св.Георгія; двічі учасник рекорду Гінесса на найдовший гітарний концерт (2007 – 198 годин, 2008 – 216 годин); переможець та лауреат декількох конкурсів/фестивалів в країнах Європи.

 

У концертну програму входять відомі твори, так звані «шлягери» барокової музики Вівальді, Баха, Марчелло, Віталі, Ортіза, Госсека, Вітта.

 

Квитки у касі філармонії! Музичний абонемент діє!