Мова:

УкраїнськаEnglish

"Музика душі": Київський струнний квартет.

 

25 лютого, вівторок, початок о 18:30.

В РАМКАХ ХІ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ КАМЕРНОЇ МУЗИКИ

 

"МУЗИКА ДУШІ"

Киїївський струнний квартет у складі:

Олесі Завади (скрипка), Павла Хмари (скрипка), Ірини Онещак (альт), Катерини Полянської (віолончель)

 

Олеся Завада - народилась у м. Волочиськ Хмельницької області. Закінчила Хмельницьке музичне училище імені В.І. Заремби у класі Щур Валентини Григорівни (1993-1998). З 1998 по 2002 роки - студентка НМАУ у класі Ушкова Володимира Андрійовича. З 2011 - солістка Національного камерного ансамблю Київська Камерата. Після закінчення консерваторії Олеся веде активну сольну гастролюючу діяльність та у складі камерних ансамблів, дуетів, тріо, квартетів, виконуючи музику різноманітних жанрів та епох. 

 

Павло Хмара - лауреат міжнародного конкурсу імені П'єра Лантьє (Париж, 1995, Ґран-Прі). Закінчив КССМШ імені М. Лисенка (1997, клас Панова О.М.), Національну Музичну Академію України (2002, клас Которовича Б.А.) та асистентуру-стажування при ній (2005). 1997-2002 - артист Київського Камерного Оркестру Національної Філармонії України. 2002-2006 - артист Національного Камерного Ансамблю "Київські Солісти", водночас артист міжнародного оркестру "Філармонія Націй" (Німеччина), у складі якого виконав безліч симфонічних програм, гастролював цілим світом. Від 2004 - артист оркестру Національної Опери України. 2006-2017 - соліст Національного Будинку Органної та Камерної Музики України. Під час роботи у тріо "Равісан" виконав величезну кількість творів зі скарбниці світової камерної музики класичної, романтичної та сучасної доби: тріо, сонати, фортепіанні квартети, квінтети Баха, Гайдна, Моцарта, Бетховена, Шуберта, Шумана, Брамса, Чайковського, Аренського, Сметани, Дворжака, Ґріґа, Рахманінова, Сен-Санса, Форе, Дебюссі, Равеля, Стравінського, Шимановського, Бартока, Мійо, Шостаковича, Лятошинського, Косенка  та ін.  Виступав як соліст у супроводі оркестру Національного Радіо, "Київських Солістів", симфонічного оркестру "Золоті Ворота Києва", ансамблю "Артехатта". Співпрацює з симфонічним оркестром "Київ Классік". Взяв участь у двох міжнародних фестивалях камерної музики в дуеті з дружиною, Анною Хмарою в Софії та Пловдіві (Болгарія). Бере активну участь у музичних проектах Kyiv Mozart Quartet і Kyiv Mozart Orchestra. Викладає на кафедрі скрипки Національної Музичної Академії України.

 

Ірина Онещак - народилася у Києві. У 1991 році закінчила Київське державне музичне училище імені Р.М. Глієра, а у 1998 році Національну музичну академію України імені П.І.Чайковського з відзнакою, пізніше асистентуру-стажування по спеціальності камерний ансамбль. З 1994 по 1996 працювала в Єгипті у складі оркестру Каїрського оперного театру. Після закінчення навчання вступила на роботу до НАС «Київська Камерата», де працює до цього часу вже більше 20 років. У складі оркестру брала участь у багатьох фестивалях класичної та сучасної музики в Китаї, Німеччині, Австрії, Америці, Вірменії, Франції, Нідерландах, Італії, Кореї. Співпрацювала з «New Era Orchestra», з оркестром «Віртуози Києва». Приймала участь у виступах квартету імені М.Лисенка в Будинку органної та камерної музики у Києві.

 

Катерина Полянська -  Заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри струнно-смичкових інструментів, заступник декана оркестрового факультету НМАУ імені П.І. Чайковського, лауреат Міжнародного конкурсу імені М. Лисенка. Народилась у м. Києві, закінчивши навчання у КССМШ імені М. Лисенко, отримала вищу освіту та закінчила асистентуру-стажування в НМАУ імені П.І. Чайковського, і одразу залишилась на кафедрі викладачем фаху. В різні роки грала на перших місцях в провідних оркестрах, таких як Національний ансамбль солістів  «Київська камерата» , Національний камерний ансамбль «Київські солісти», Національна опера України, Академічний симфонічний оркестр НФУ, Національний симфонічний оркестр України. Зараз Катерина Полянська викладає фах, веде клас квартету, клас вивчення оркестрових партій та читає лекції з методики викладання фаху. Постійно виступає соло та в різних складах  ансамблів.

 

У програмі твори композиторів А. Дворжака, А. Веберна, Й. Туріна, Х. Вольфа, Ф. Шуберта

 

Квитки у касі філармонії! Музичний абонемент діє!