Мова:

УкраїнськаEnglish

"Back to Bach". LifeON Duo: Артем Голоднюк (саксофон) та Юлія Компанієць (фортепіано)

 

23 лютого, неділя, початок о 17:00.

В РАМКАХ ХІ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ КАМЕРНОЇ МУЗИКИ

"BACK TO BACH". 

 

Дует LifeOn Duo у складі: 

- АРТЕМ ГОЛОДНЮК (саксофон)

- ЮЛІЯ КОМПАНІЄЦЬ (фортепіано)

 

Все в світі звучить та має свої вібрації, варто лише зупинитися, прислухатися та відчути їх!

Знайдіть СВОЄ звучання разом з LifeON - вмикайте ЖИТТЯ! 

 

LifeON duo - iнструментальний дует, що презентує якісну академічну музику, створену для камерного складу.
Дует народився в 2018 році та з того часу активно опановує основні концертні майданчики країни, бере участь у мистецьких заходах та фестивалях , серед яких V Міжнародний Фестиваль саксофонної музики Vinnytsia Adolphe Sax Festival 2018, Міжнародний фестиваль Сонячні кларнети ( Житомир, 2019) та ін.
Ансамбль виконує музику різних епох та напрямків та постійно збагачує свій репертуар маловідомими творами, регулярно пропонує прем"єри українським слухачам.

 

Артем Голоднюк - народився в м. Хмельницький, нині проживає у м. Києві. Закінчив магістратуру та асистентуру-стажування Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського (клас доцента М.Р. Мимрика). Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів.
З 2007-2019 року працює у складі Національного президентського оркестру України як соліст та артист оркестру. Разом із колективом має багато виступів на різноманітних фестивалях та концертах, співпрацює із відомими музикантами. Офіційний артист фірми Selmer Paris.

Юлія Компанієць - народилася в м. Шостка Сумської області в родині музикантів. Музичну освіту здобула в КССМШ імені М.В. Лисенка (1997-2005) та Національній музичній академії України імені П.І.Чайковського (2005-2010) в класі доцента Сергія Рябова. Лауреат Всеукраїнського конкурсу.
Бере участь у фестивалях, мистецьких акціях, благодійних заходах, зокрема: XV Благодійний аукціон Представництва ЮНІСЕФ в Україні (2012), Благодійний проект Кензо Такада «Окіагарі Кобоші» (2017) та інші.
Регулярно виступає в якості солістки та ансамблістки в концертах Київської дитячої філармонії у Національній філармонії України (сезони 2006, 2011, 2012, 2014, 2015, 2017, 2018, 2019 років)

 

У програмі твори композиторів А. Шнітке, Ж.Д. Міша, Б. Кокрофта, Т. Йошиматцу, А. П'яццоли

 

Квитки у касі філармонії! Музичний абонемент діє!