Мова:

УкраїнськаEnglish

Skryabin.Simfo - "Шампанські очі": Симфонічна версія пісень Андрія Кузьменка

09 лютого, субота, початок о 19:00

 

У пам'яті фанатів Кузьма ніколи не постарішає — залишиться 46-річним, як у день смерті. І не напише нових пісень... але його старі вірші та мелодії ще на багато десятиліть залишаться безперечними хітами. Час плине, і шанувальники, друзі, рідні музиканта відзначають 50-річчя без іменинника. На честь цієї одночасно сумної та радісної події був задуманий проект «Skryabin.Simfo — симфонічна версія пісень Андрія Кузьменка», в Києві пройде прем'єра, а потім його підхоплять інші міста. Місце головного виконавця займуть солісти Естрадно-симфонічного оркестру та легендарний диригент Микола Лисенко.

 

Рок із симфонічним звучанням

Безпрецедентна популярність гурту «Скрябін» ледь не обернулася розчаруванням для фанів після загибелі фронтмена. У лічені місяці з'явилися десятки триб'ют-колективів, які виконують дорогі серцю пісні... хто на що здатний. Благо, ці тексти відомі напам'ять мало не кожному українцю. Справжні друзі великого музиканта вирішили вшанувати його пам'ять так, щоб ювілейний концерт не перетворився на «черговий». Оскільки класика завжди актуальна, то вибір був очевидний. Рок Андрія Кузьменка потрібно грати саме в симфонічному аранжуванні!

 

Великий Всеукраїнський тур імені Кузьми

Інструментальне виконання скрябінських хітів додасть драматизму... і взагалі, хіба можна замінити голос Кузьми чиїмось іншим? А співати може кожен з присутніх на концерті: хоча серед композицій прозвучать і справжні раритети, все ж велика частина програми на слуху вже багато років.

Концертна програма Skryabin.Simfo - запрошує слухача, який знає на пам'ять більшість текстів Андрія, зануритися в чарівний сад його пісень. Естрадно-симфонічний оркестр під. керівництвом відомого українського диригента Миколи Віталійовича Лисенка стане в цій подорожі надійним супутником і фану з багаторічним стажем, і більш широкій публіці цінителів по-справжньому сучасного мистецтва.

Ювелірна робота з авторським матеріалом відбулася під керівництвом музичного продюсера Василя Ткача.

Ранні маловідомі пісні і мегахіти, які роками не сходять з вершин музичних рейтингів, в виключно інструментальному виконанні естрадно-симфонічного оркестру, почують глядачі концертної програми Skryabin.Simfo.

 

Купити квитки на "Skryabin.Simfo «Шампанські очі» — симфонічна версія пісень Андрія Кузьменка" за участю Державного естрадно-симфонічного оркестру України.