Мова:

УкраїнськаEnglish

"ВЕЧІР ЧЕСЬКОЇ МУЗИКИ"

 

  

 

ЗА ПІДТРИМКИ БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ФОНД РОДИНИ КОЛЬГОФЕР"

27 січня о 18.30 Хмельницька обласна філармонія запрошує всіх хмельничан та гостей міста на зворушливий "ВЕЧІР ЧЕСЬКОЇ МУЗИКИ"! 

 

Участь беруть:

 

Академічний симфонічний оркестр - художній керівник Тарас Малик 

Диригент -   Taras Martynyk

Соліст - Денис Северін, віолончель (Швейцарія)

 

Програма:

А. Дворжак – Концерт для віолончелі h moll op, 104

А. Дворжак – Увертюра "Серед природи"

Б. Сметана - Сюїта з опери "Продана наречена"

 

Денис Северін

Швейцарський віолончеліст українського походження. У 1996 році закінчив Московську державну консерваторію. Учень Д. Г. Міллера. З 1996 по 2002 рр. продовжував навчання в Женевській консерваторії, Музичній академії Базеля (професора Т. Деменга і К. Куан). Лауреат міжнародних конкурсів, виступає як соліст і учасник камерних ансамблів. З 2005 р. професор консерваторії м. Невштатель (Швейцарія), спеціалізується на виконанні старовинної (стиль бароко) музики.

 

Мартиник Тарас - головний диригент камерного оркестру Хмельницької обласної філармонії, диригент академічного симфонічного оркестру Хмельницької обласної філармонії. 
Музичну освіту розпочав у 10-річному віці, навчаючись грі на кларнеті. У 1997-2001 рр. навчався у Львівському державному музичному училищі ім. С. Людкевича по класу кларнета (педагог Мирон Мар’яш), а також по класу диригування (педагог Дарина Стефанишин). У 2001 році вступив на факультет оперно - симфонічного диригування до Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка (клас доцента Зінаїди Остафійчук), яку закінчив у 2008 році. За роки навчання в музичній академії працював асистентом диригента студентського симфонічного оркестру, а також брав активну концертну участь з симфонічними оркестрами Львівського оперного театру та балету ім. С. Крушельницької та Львівської обласної філармонії. 
З вересня 2008 по 2014 р. працював у Донецькому національному академічному театрі опери та балету ім. А. Солов'яненка на посаді диригента.
У зв’язку із військовою ситуацією в Донецьку у 2014 році був змушений залишити роботу в театрі та переїхати.
З 2014 року працює у Хмельницькій обласній філармонії головним диригентом камерного та диригентом симфонічного оркестру. Є розбудовником оперного мистецтва у місті Хмельницькому та ініціатором постановки опер на сцені міської філармонії. Виступив диригентом-постановником опери Дж. Пуччіні «Тоска», Ю. Мейтуса «Украдене щастя», К. Данькевича «Назар Стодоля», «Богдан Хмельницький», Г. Майбороди «Ярослав Мудрий», оперети Й. Штрауса «Летюча миша» та кантати К. Орфа «Карміна Бурана», балети П. Чайковського «Лускунчик», та «Лебедине озеро».
А також у його репертуарі й інші опери, балети, оперети, симфонічні та камерні твори.

 

Вхід тільки у захисних масках!

Квитки у касі філармонії, тел. 79-44-74 та за посиланням https://khmelnitsky.karabas.com/koncert-vechir-cheskoyi-muziki

Музичний абонемент діє!

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: Facebook / Instagram YouTube-каналі