Мова:

УкраїнськаEnglish

"СПІВАЮ, КОХАЮ, ВІТАЮ..."

 

 

5 березня, п'ятниця, о 18.30 чоловічий склад Хмельницької обласної філармонії запрошує на концерт - вітання присвячений Міжнародному жіночому дню!

 

Академічний симфонічний оркестр 

Олександр Драган - диригент.

Кращі солісти філармонії:

 

8 березня – особливий день для кожної жінки. Це час, коли представниці прекрасної половини людства отримують щирі вітання, компліменти, квіти. Без жодних докорів сумління жінки дозволяють собі на мить, тривалістю в один день, забутися про щоденні клопоти і відчути  себе королевою.

 

Драган Олександр Васильович – генеральний директор Хмельницької обласної філармонії, кандидат мистецтвознавства, доцент. Народився 3 травня 1981 року в селі Трофанівка Снятинського району, Івано-Франківської області. Навчався у Львівській Національній музичній академії імені М. Лисенка кафедра оперно-симфонічного диригування та в аспірантурі академії у професора Юрія Луціва (2005-2009 роки). З 2008 по 2009 роки Олександр Драган – художній керівник та головний диригент камерного оркестру Хмельницької обласної філармонії. З 2009 року – до сьогодні генеральний директор Хмельницької обласної філармонії. Як диригент камерного та симфонічного оркестрів виступав у престижних мистецьких фестивалях в Україні: «Київ мюзикфест» м. Київ, «Контрасти» м. Львів, «Два дні і дві ночі» м. Одеса, та за її межами: Польща, Литва, Швейцарія, Німеччина, Австрія. Є засновником та натхненником престижного мистецького форуму «Хмельницький КамерФест», конкурсу молодих виконавців «ProArt», ряду інших мистецьких імпрез. З його ініціативи вперше за роки незалежності поставлені опери та оперети «Назар Стодоля», «Богдан Хмельницький» К.Данькевича, «Гуцулка Ксеня» Я.Барнича, здійснено ряд інших постановок у стінах Хмельницької обласної філармонії.

 

 

 

 

Вхід тільки у захисних масках!

Квитки у касі філармонії, тел. 79-44-74

Музичний абонемент діє!

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: Facebook / Instagram YouTube-каналі