Мова:

УкраїнськаEnglish

ВАСИЛЬ ШМИКОВ (скрипка, Франція) у супроводі симфонічного оркестру, диригент - Тарас Мартиник.

21 листопада, початок о 18:30

Академічний симфонічний оркестр,

диригент - Тарас Мартиник.

Соліст - Василь Шмиков (скрипка, Франція)

 

Василь Шмиков народився 23 липня 1999 року.

В 4 роки почав навчання в академії музики «Принца Рен’є 3» у Монако, у класі скрипки Маргарити Гершович.

За роки навчання він став лауреатом багатьох міжнародних конкурсів. Серед них: перша премія на AgimusItalieinternationalcompétition, перша премія «Дев'ятого міжнародного конкурсу скрипалів імені Олександра Глазунова» (Париж), гран-прі на міжнародному конкурсі «Intercordes» (Париж). По закінченню Академії музики у Монако у 2016 році Василю присуджена премія «Артист року», яка присуджується правлячим принцем (SASPrinceAlbert 2 deMonaco) кожного року найбільш видатному діячу мистецтв у Монако.

Василь веде активну міжнародну гастрольну діяльність. Впродовж останніх років він гастролював у країнах: Японія, Бельгія, Німеччина, Італія, Швейцарія, Канада, Австрія... у супроводі престижних камерних ти симфонічних оркестрів.

Він є лідером артистичних фондів фестивалю Пабло Казальс, академії Філіпп Жарускі, Сейджи Озава Мацумото фестивалю...  Корпорація  LouisVuitton вибрала Василя Шмикова офіційним представником фірми в артистичному напрямку з 2018 по 2023 рр.

На сьогоднішній день Василь Шмиков є студентом Національної консерваторії музики супер’єр в Парижі, у класі Олексія Гальперіна. Він готується до найпрестижнійших конкурсів скрипалів у Веймарі (Німеччина, LouisSpohr) та конкурсу Ієгуді Менухіна у Нью-Йорку.

Нині Василь грає на інструменті Жана-Батіста Війома.

 

У програмі твори Ф. Мендельсона, О. Шмикова