Мова:

УкраїнськаEnglish

СЕСТРИ ТЕЛЬНЮК у супроводі Академічного симфонічного оркестру, диригент - Сергій Леонов

31 жовтня 2019 року, четвер, початок о 18:30

СЕСТРИ ТЕЛЬНЮК

у супроводі Академічного симфонічного оркестру Хмельницької обласної філармонії

Диригент - Сергій Леонов

 

«Сестри Тельнюк» – два жіночі голоси, два характери, два настрої, дві долі.

«Сестри Тельнюк» – єдина гармонія двох. Слова Галі та музика Лесі переплітаються так, що глядач занурюється в особливий світ мрій, образів, спогадів, асоціацій. Це справжній простір без меж. Ідеальний синтез музики та слова.

Про них говорять: «ковток свiжого повітря», «лiки вiд розпачу», «мiстерiя слова й музики», «останнiй бастiон високої поезiї та музики у просторi сучасної української пiснi», «музика великого міста», «adult alternative». У музиці Сестер звучать близькі кожному почуття, думки, де електрично-швидко біжать образи близьких і далеких. Щось таке живе у душі кожного з нас.

Небанальна музика та зухвало-щирі слова взялися не просто так – їм передували довгі роки навчання, експериментів, росту і родинного тепла.

 

Ті, хто слідкують за творчістю народних артисток України сестер Галі та Лесі Тельнюк, знають, що протягом всього творчого життя вони завжди зверталися до високої поезії й, цілком природно, що ця дорога привела їх до віршів християнської тематики.

До нової програми дуету «Agnus Dei» [Божий агнець] увійшли композиції, у яких на музику покладено вірші написані в різні часи та поетами різної конфесійної приналежності. Це і Тарас Шевченко, з його геніальними трактуваннями-переспівами старозавітних текстів, це і ще зовсім молодий греко-католик Богдан-Ігор Антонич, з його щирими, чистими, юними емоціями, і надзвичайно глибока і тонка, у спілкуванні з Богом, поезія Кароля Войтили, якого ми більше знаємо як Папу римського Івана Павла ІІ.

Виступи «Сестер Тельнюк» – це театральне дійство з власною драматургією і особливою схемою розгортання образів, це розмова Сестер між собою і водночас щирий діалог із кожним глядачем. То ж запрошуємо насолодитися високим мистецтвом!

 

Квитки у касі філармонії!

Музичний абонемент діє!