Мова:

УкраїнськаEnglish

ВЕСНЯНИЙ ТУР Олега Скрипка та НАОНІ - Національний академічний оркестр народних інструментів України з програмою "Найкращі хіти "ВВ"

Запрошуємо усіх на концерт Олега Скрипки за участі оркестра НАОНІ, початок о 19:00.

  • Концерт пройде 19 березня у Хмельницькій обласній філармонії.

ОЛЕГ СКРИПКА- український музикант, вокаліст, композитор та лідер гурту "Воплі Відоплясова" . Скрипка та неперевершені НАОНІ оркестра з програмою "Найкращі хіти ВВ та світові шедеври" у Хмельницькому. Цей концерт однозначно вартий Вашої уваги, адже на сцені для Вас виступатимуть 56 музикантів. Неймовірна кількість інструментів та чудовий голос Олега Скрипки віднесе Вас в місце де живе справжня, непідкупна музика.

НАОНІ Оркестра – провідний творчий колектив України, переможець Битви оркестрів в Україні та Молдові, яким керує народний артист України Віктор Гуцал. За плечима оркестру понад  5 тис. концертів на всіх континентах, а також міжнародні мистецькі фестивалі та свята. НАОНІ Оркестра вміло балансує між народними мотивами та музикою, яку люблять у всьому світі. Колектив є єдиним в Україні професійним оркестром народних інструментів. Основою їх концертних програм є народна інструментальна музика всіх регіонів країни, класичні твори та світові хіти.

Вартість квитка: 190-590 грн.

Купити квитки ОНЛАЙН

Детальна інформація за номером: (0382) 79-44-74