Мова:

УкраїнськаEnglish

"З любов'ю до матері"

 

20 травня, у четвер о 17.00 Хмельницька обласна філармонія запрошує на святковий концерт "З любов'ю до матері"!

 

Участь беруть:

Гурт "Z...Грицьком".

Квінтет "МІКСТ".

Гурт "РОДИНА".

Олена Івасюк - Лауреат міжнародних конкурсів.

Ярослав Камінський. 

Микола Довгальов - Заслужений артист України.

 

День матері в Україні ми відзначимо цього року 9 травня. Це свято і його традиції шанують в понад сорока країнах світу, адже він нагадує нам про головну людину в нашому житті — Маму. В цей день діти вітають улюблених мам з їх святом з вдячністю за невпинну турботу, терпіння, любов і відданість. А чоловіки дякують не тільки своїм мамам, а й дружинам, які подарували їм радість батьківства.

 

Олена Івасюк - Лауреат міжнародних конкурсів

Музичну освіту отримала в Хмельницькому музичному училищі імені В. Заремби та на музично-педагогічному факультеті Кам'янець-Подільського педагогічного університету.

З 1998 по 2010 рік працювала викладачем дитячої музичної школи мистецтв у смт. Віньківці.

Три роки (2007-2009) нагороджувалась дипломами І ступеня в номінації "вокал" за участь в оглядах-конкурсах художньої самодіяльності Хмельницького обласного управління внутрішніх органів.

За роки роботи неодноразово нагороджувалась грамотами та подяками за сумлінну працю. 

У репертуарі артистки твори сучасних українських авторів та українські народні пісні.

Співачка трудолюбива і захоплена своєю творчою працею.

Володіє гарним голосом і природно відчуває себе на сцені.

Виступи артистки користуються успіхом у слухачів.

 

Микола Довгальов  - Заслужений артист України

Народився 18 грудня 1961 року в Тернополі у мистецькій сім'ї.

Музичну освіту отримав в Тернопільському музичному училищі. Займався вокалом у підготовчій студії при Київській консерваторії. Працював викладачем дитячої музичної школи.

В Хмельницькій обласній філармонії працює з 1986 року – спочатку артистом хору ансамблю пісні і танцю «Подолянка» (нині "Козаки Поділля"), а з 2001 року – солістом-вокалістом концертної групи «Альфреско», органного залу, камерного та симфонічного оркестрів.

Чудовий голос, інтелігентність, тонке відчуття стилю, зворушливе, душевне ставлення до пісні, сценічна виразність у поєднанні з високим професіоналізмом давно стали мистецькою візитівкою талановитого співака.

Велика працездатність, висока виконавська культура сприяли тому, що ще у 1988 році Микола Довгальов став лауреатом ІІ-го фестивалю естрадної пісні «Пісенний вернісаж» у м. Києві.

Микола Довгальов – заслужений артист України (2008 рік), нагороджений Почесною грамотою та відзнакою Міністерства культури «За досягнення в розвитку культури і мистецтв», лауреат обласної премії імені В. Заремби (2000 рік), неодноразово нагороджувався грамотами Хмельницької обласної ради та адміністрації, управління культури, а також нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України та відзнакою Міністерства культури України.

Миколу Довгальова заслужено називають золотим голосом Поділля.

В його репертуарі - твори вітчизняної та світової класики, українські народні, естрадні пісні та пісні подільських авторів.

У творчому доробку співака - авторські концерти та мистецькі програми, які здобули широку популярність і любов публіки.

 

 

 

Вхід тільки у захисних масках!

Квитки у касі філармонії, тел. 79-44-74

Музичний абонемент діє!

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: Facebook / Instagram