Мова:

УкраїнськаEnglish

Юрій Кот та Несрін Байрамогулларі в рамках фестивалю "Хмельницький КамерФест"

     

 

15 жовтня о 18.30 Хмельницька обласна філармонія щиро запрошує всіх на концерт в рамках фестивалю "Хмельницький КамерФест"!

 

Участь беруть:  

 

Академічний симфонічний оркестр - художній керівник Тарас Малик

Юрій Кот – піаніст (Україна)

Диригент – Несрін Байрамогулларі (Туреччина,Німеччина)

 

Програма:

 

Л Бетховен Концерт для фортепіано з оркестром №4 соль мажор

 Л Бетховен Симфонія №3 мі бемоль мажор "Героїчна"

 

Юрій Кот

Народився в 1966 році у місті Красноармійськ Донецької області.

В 1984 році закінчив Київську середню спеціальну музичну школу-інтернат імені М.В.Лисенка (клас Н.М Найдич і Л.А.Вайнтрауба).

Юрій Кот у 1991 р. закінчив (з відзнакою) Київську державну консерваторію ім.П.І.Чайковського за фахом "фортепіано" та в 1993 р. асистентуру-стажування на кафедрі фортепіано (клас професора В.О.Козлова).

Лауреат Національного конкурсу піаністів ім.М.В.Лисенка (м.Київ, 1988 р); дипломант Всесоюзного конкурсу піаністів ім.С. Рахманінова (м. Москва, 1990 р.); лауреат Першого Міжнародного конкурсу піаністів ім.С.Прокоф'єва (м.Санкт-Петербург, 1992 р.).

У складі фортепіанного дуету з Іриною Алексійчук - лауреат Першого Міжнародного конкурсу виконавців камерної музики "Золота осінь" (м. Хмельницький, 1993 р.); переможець 45-го Міжнародного конкурсу фортепіанних дуетів ARD (м. Мюнхен, 1996 р.); лауреат 6-го Міжнародного конкурсу фортепіанних дуетів Murray Dranoff (м.Майамі, 1997 р.).

Багато гастролює як соліст в Україні, Росії, Казахстані, Югославії, Польщі, Словаччині, Японії, Німеччині, Італії та США, а також у складі фортепіанного дуету з Лауреатом міжнародних конкурсів Іриною Алексійчук. Виступав з багатьма симфонічними оркестрами України, Росії, Японії, Німеччини та США.

З 1995 р. викладає на кафедрі спеціального фортепіано Національної музичної академії ім.П.І. Чайковського.

У 1995 р. отримав почесне звання заслуженого артиста України.

У лютому 2000 р. був нагороджений Національною премією імені композитора Левка Ревуцького Міністерства культури та мистецтв України, Національної Спілки композиторів України та Національної Всеукраїнської музичної Спілки за концертну діяльність та виконання сучасної музики.

 

Несрін Байрамогулларі

Народився у місті Шумен, Болгарія, у 1971 році. Почав відвідувати уроки музики у 7 років. В 13 років Несрін був зарахований до Варнянської музичної школи, Національної школи мистецтв імені Добрі Христова, де продовжив свою освіту. У 1989 році він закінчив середню освіту в Русенській національній школі мистецтв імені проф. Веселіна Стоянова, де спеціалізувався на альтах у класі Георгія Найденова.

У 1990 році, після еміграції до Туреччини, Несрін продовжив вищу освіту в Державній консерваторії Ізміра. У 1993 році  був зарахований до консерваторії Роберта Шумана у Дюссельдорфі, Німеччина, у клас професора Йоахіма Кріста, де у 2000 році закінчив спеціалізацію з відзнакою.

У той же період Несрін почав працювати диригентом, навчаючись у професора Л. Гербіга, а згодом продовжив навчання у маестро Димитра Караминкова. У 2002 році брав участь у майстер -класі з диригування у Слівені, Болгарія, де проводив заключний концерт. А в 2005 році знову отримав запрошення провести концерт симфонічного оркестру в Слівені.

У 2010 році Несрін був зарахований до Державної консерваторії Ізміра в диригентський клас маестро Ібрагіма Язиці, який закінчив у 2014 році.

Під час навчання Несрін Байрамогулларі неодноразово виступав як диригент державних симфонічних оркестрів у Туреччині, а також у державній опері в Ізмірі . Він також є диригентом академічного оркестру в Державній консерваторії Ізміра .

У 2009 -2010 роках  брав участь у концерті молодих диригентів із симфонічним оркестром Анталії, Туреччина .

У 2012 році  керував оркестром фестивалю «Ізмір» на офіційному відкритті кінофестивалю в Ізмірі .

З 2012 року Несрін Байрамогулларі керує Бодрумським камерним оркестром, а також співпрацює з Ізмірськими камерними оркестрами та камерним оркестром у Анталійській філармонії.

У 2012 році Несріна запросили диригувати академічним оркестром Державної консерваторії Ізміра, де він працює донині . У 2013 році  запросили асистентом-диригентом до Державної опери в Ізмірі, де він диригував балетними виставами «Сільвія та Жизель» .

Крім концертів з державними симфонічними оркестрами Адани, Анталії та Ізміра 2012 року, Несрін Байрамогулларі проводив загальноосвітні концерти Державного симфонічного оркестру Ізміра .

 Упродовж 2012-2015 років Байрамогулларі диригував студентськими концертами Державного симфонічного оркестру Ізміра, і він працює диригентом з початку сезону 2016/2017. Він продовжує виступати на національних та міжнародних концертах з 2015 року разом із всесвітньо відомим диригентом маестро Олександром Рахбарі.

 

 

Вхід тільки у захисних масках!

Квитки у касі філармонії, тел. 79-44-74

Музичний абонемент діє!

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: Facebook / Instagram YouTube-каналі