Мова:

УкраїнськаEnglish

"МУЗИЧНА СПОВІДЬ КОБЗАРЕВІ"

   

9 березня, вівторок, початок о 18.30.

Академічний симфонічний оркестр 

Диригент -  Taras Martynyk

Головний хормейстер — Katerina Drobit

Солісти:

Ольга Абакумова— сопрано, Лауреат міжнародних конкурсів.

Фатіма Чергіндзія - Заслужена артистка України

Олена Леонова - Заслужена артистка України

 

У програмі:

Л. Ревуцький кантата-поема «Хустина»

Л. Дичко рапсодія «Думка» 

М. Скорик поема-кантата «Гамалія»

 

Академічний симфонічний оркестр під орудою талановитого маестро Тараса Мартиника запрошують вас, дорогі глядачі, на концерт - вшанування  пам'яті видатного сина Українського народу Тараса Григоровича Шевченка.

9-10 березня щорічно українці вшановують пам’ять Великого Кобзаря, українського поета, письменника, художника, громадського діяча, філософа, політика, фольклориста,  людини, яка присвятила своє життя збереженню і поширенню самобутньої народної мудрості тісно пов’язаній з стародавньою козацькою культурою і звичаями України.

 


 Мартиник Тарас Петрович - головний диригент камерного оркестру Хмельницької обласної філармонії, диригент академічного симфонічного оркестру Хмельницької обласної філармонії. 

 Мартиник Т.П. народився 11 серпня 1982 року в місті Новояворівськ Львівської області.
Музичну освіту розпочав у 10-річному віці, навчаючись грі на кларнеті. У 1997-2001 рр. навчався у Львівському державному музичному училищі ім. С. Людкевича по класу кларнета (педагог Мирон Мар’яш), а також по класу диригування (педагог Дарина Стефанишин). У 2001 році вступив на факультет оперно - симфонічного диригування до Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка (клас доцента Зінаїди Остафійчук), яку закінчив у 2008 році. За роки навчання в музичній академії працював асистентом диригента студентського симфонічного оркестру, а також брав активну концертну участь з симфонічними оркестрами Львівського оперного театру та балету ім. С. Крушельницької та Львівської обласної філармонії. 
З вересня 2008 по 2014 р. працював у Донецькому національному академічному театрі опери та балету ім. А. Солов'яненка на посаді диригента.
У зв’язку із військовою ситуацією в Донецьку у 2014 році був змушений залишити роботу в театрі та переїхати.
З 2014 року працює у Хмельницькій обласній філармонії головним диригентом камерного та диригентом симфонічного оркестру. Є розбудовником оперного мистецтва у місті Хмельницькому та ініціатором постановки опер на сцені міської філармонії. Виступив диригентом-постановником опери Дж. Пуччіні «Тоска», Ю. Мейтуса «Украдене щастя», К. Данькевича «Назар Стодоля», «Богдан Хмельницький», Г. Майбороди «Ярослав Мудрий», оперети Й. Штрауса «Летюча миша» та кантати К. Орфа «Карміна Бурана», балети П. Чайковського «Лускунчик», та «Лебедине озеро».
А також у його репертуарі й інші опери, балети, оперети, симфонічні та камерні твори.

 

 

 

    

Вхід тільки у захисних масках!

Квитки у касі філармонії, тел. 79-44-74

Музичний абонемент діє!

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: Facebook / Instagram YouTube-каналі