Мова:

УкраїнськаEnglish

Естрадно-духовий оркестр «Буковина» Чернівецької обласної філармонії імені Д. Гнатюка

 

04 жовтня, п'ятниця, початок о 18:30.

Естрадно-духовий оркестр «Буковина» Чернівецької обласної філармонії імені Д. Гнатюка

 

Керівник, головний диригент Георгій Новаковський, нині Заслужений працівник культури України, після закінчення Чернівецького музичного училища імені С. Воробкевича та Каменець-Подільського університету імені І. Огієнка встиг попрацювати з колективами духових оркестрів Чернівецького гарнізону, де брав участь у фестивалях і конкурсах, здобував перемоги у Польщі та Румунії, на теренах України.

Працюючи у штаті обласної філармонії художній колектив естрадно-духового оркестру «Буковина» з перших днів творчої роботи проявив себе високопрофесійним колективом, який завоював у своїх шанувальників та керівництва області високу повагу і авторитет.

За короткий період оркестр піднявся до вершин творчого визнання і майстерності. Різнобарвна палітра концертних програм та обширний репертуар, численні виступи перед найрізноманітнішими слухачами Буковини, не залишають байдужими нікого, адже, окрім оркестрової музики, у оркестрі беруть участь солісти-вокалісти, бек-вокал та хореографічна група.

Цікаві інтерпретації, виняткова злагодженість, яскраві і самобутні виконавські традиції дозволили колективу досягти мистецьких вершин та посісти чільне місце в сучасній культурі Буковини.

Професіоналізм колективу настільки досконалий, а в музику вкладено стільки тепла і душі, що не дивно, чому з таким захопленням численні слухачі вітають кожен номер музикантів. Тому, зустріч з колективом естрадно-духового оркестру «Буковина – завжди свято.

 

Вартість квитків: 80-90-100 грн. 

Музичний абонемент діє!