Мова:

УкраїнськаEnglish

“Козаки Поділля” вирушили на східні рубежі з концертною програмою

З ініціативи голови облдержадміністрації Вадима Лозового, на виконання наказу Міністерства культури України «Про започаткування Загальноукраїнського Проекту культурної інтеграції «Український Донбас», з 19 по 21 лютого 2019 року буде здійснено гастрольну поїздку у м. Краматорськ Донецької області Академічного ансамблю пісні і танцю “Козаки Поділля” Хмельницької обласної філармонії з програмою «Пісні української звитяги», щоб реалізувати гуманітарно-культурологічну місію.

 

Відтак, сьогодні наші артисти вирушили на східні рубежі з концертною програмою, аби підтримати духом наших військових та мирне населення. Голова адміністрації Вадим Лозовий побажав  учасникам поїздки щасливої дороги та подякував за підтримку Загальноукраїнського Проекту культурної інтеграції «Український Донбас». Присутні виконали Гімн України та вирушили в дорогу.

 

Впродовж п’яти років артисти обласних закладів побували з концертними програмами у Покровську, Маріуполі, Авдіївці, Попасній, Краматорську та багатьох інших містах.

 

Джерело: сайт Хмельницької обласної державної адміністрації