Мова:

УкраїнськаEnglish

Дует бандуристок

Король Леся 

Народилась 24 листопада 1980 року у м. Хмельницькому.

2008 рік - з відзнакою закінчила асистентуру-стажування Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, м. Київ.

2010 рік - солістка у складі тріо-бандуристок "Імпреза" Академічного ансамблю пісні і танцю Міністерства внутрішніх справ України, м. Київ.

2012 рік - викладач по класу бандури Дитячої музичної школи №3 м. Хмельницького. 

З 2013 року прийнята на посаду солістки-інструменталістки-бандуристки за сумісництвом.

 

Перець Олександра

Народилась 08 серпня 1985 року у м. Ялта.

Здобула дві вищі освіти. У 2008 році закінчила Кримський гуманітарний університет (м. Ялта) і здобуда кваліфікацію викладача англійської мови та зарубіжної літератури. У 2012 році закінчила аспірантуру в "КГУ" і завершила роботу над дисертацією на тему "Становлення та розвиток музичної освіти в Таврійській губернії (кінець ХІХ - початок ХХ століть), робота готується до захисту.

У 2013 році закінчила Львівську національму музичну академію імені М. Лисенка та здобула кваліфікацію магістра музичного мистецтва, викладач бандури, артист оркестру (капели бандуристів), диригент оркестру народних інструментів (капели бандуристів). 

З 2007 року працювала керівником капели бандуристів імені С. Руданського Кримського гуманітарньго університету (м. Ялта).

З 2001 року займалась акивною концертною діяльністю у складі дуету: бандура та орган. Виступала з органістами: Мая Кадирова (м. Ялта), Наталія Жмихова (м. Варшава, Польща), Тетяна Жук-Сєдова (м. Київ, Україна), Нія Бур (м. Уденс, Данія).